JaunumiJaunumi

Aicinām ikvienu meistaru un interesentu pievienoties Latvijas Meistaru grupai Facebook un dalīties ar dažādu Latvijas tradicionālo un mūsdienu meistaru varējumu!

Mani rokdarbi. Noderēs gan viesu izklaidei, gan dekorācijām, gan..... Visiem darbiem izmērus var mainīt. Iespējams izgatavot arī individuālu pasūtījumu. Visas cenas ir pievienotas uz fotogrāfijas. Ja interesē, rakstiet.

Mīļkurpītes ar vārdiņa pirmo burtu $10 - Рига https://www.facebook.com/vshandmade/posts/450615271973399

Andrii Art izgatavo jostas uz pasūtījuma. Jums ir iespēja izvēlēties sev vēlamo krāsu, sprādzi, garumu, rakstu, iniciāļus utt.. Tas viss ir iespējams pateicoties tam, ka jostas izgatavošana ir tīrs roku darbs - no sākuma līdz pat beigām (griešana, krāsošana un citi tehnoloģiskie procesi). Josta ir 100% roku darbs. Izgatavošanas laiks līdz divām nedēļām. Andrii Art makes belts on order. You can choose colour, buckle, length, ornament, initials etc. upon Your wishes. That all is possible because belts are pure hand work– from the very beginning till the end (cutting, colouring and other technological processes). Belt is 100% hand made. Production time is up to two weeks. www.andriiart.com #andriiart #adasjostas #originalbelt #originalasdavanas #custommade #highclass #leatheraccesories #jostas #viriesujostas #leatherbelt #jostasuzpasutijumu #premium #andrismihalskis

Kapu soliņi $45 - Sigulda Piedāvājam kapu soliņus ar metāla kājām, ar atzveltni vai bez ! Garums: 85cm – 100cm Krāsoti ar brūnu pinotex. Cena 45.00 eiro Atrodas Siguldā, iespējama piegāde. Mob.tel. 29957848

Labdien! Piedāvājam izgatavot ādas rokusprādzes ar seno latviešu zīmēm un simboliem. Ir pieejamas dažādas krāsas kā ,piemēram, brūna, melna, sarkana, oranža, zila, zaļa un dzeltena. Ja Jums ir kādi jautājumi droši rakstiet! P.S. Kā arī ir iespējams izgatavot personalizētas dāvanas (pases vākus, roku sprādzes, atslēgu piekariņus u.c.).